Sigorta Hizmetleri

Mühendislik Sigortaları

Mühendislik Sigortaları

Mühendislik Sigortaları


Mühendislik Sigortalarında, Elektronik cihazlarınıza gelebilecek zararlar, makine kırılması ve inşaat sırasında gibi olağan risklere karşı teminat altına alan sigorta türüdür.


İnşaat All Risk Sigortası

İnşaat All Risk Sigortası yeni inşa edilen yapıların inşaat döneminde karşı karşıya kalabilecekleri olaylar sonucunda uğrayacakları zararların finansmanını sağlayan sigortadır. İnşaat sahasında gerçekleşen ve poliçe üzerinde istisna edilmeyen ani ve beklenmedik tüm hasarları karşılayan bir üründür.

Bu sigorta kapsamında her türlü doğal afetler, Yangın, Hırsızlı, Sabotaj, hava taşıtları çarpması, Kötü işçilik, ehliyetsizlik, ihmal, insan hataları , hırsızlık teminatları pakete dahildir. Diğer taraftan, farklı birçok teminatı da isteğe bağlı olarak alabilirsiniz.


Montaj All Risk Sigortası

Montaj Sigortası (EAR), bir montaj projesinin gerçekleştirilmesi esnasında; o ana kadar gerçekleştirilmiş işler ile daha sonraki aşamalarda gerçekleştirilecek kısımlar için o anda şantiye sahasında bulunan hazırlık malzemelerinin veya ilgili montaj ekipmanlarının, iş makinelerinin başına gelebilecek ani ve beklenmedik her türlü hasarı kapsayan birer Tüm Riskler (All Risks) sigortasıdır.

Teminat süresi, montaj malzemelerinin montaj alanına indiği andan itibaren başlar ve montajı biten makinelerin testi tamamlanarak işletime alınması ile sona erer. Bu süre zarfında, teknik nedenler dolayısıyla veya insan kaynaklı birçok maddi hasar meydana gelebilir. Montaj Tüm Riskler Sigortası, makine ve teçhizatınızın montajları esnasında veya montaj sonrası testleri sırasında, oluşabilecek ani ve beklenmedik her türlü riski teminat altına alır.


Makine Kırılması Sigortası

İşletmenizde kullandığınız makineler her gün birçok farklı risk ile karşı karşıya kalır.

İşletme personelinin veya 3. şahısların ihmali, kusuru, hatası, dikkatsizliği veya sabotajı, Kısa devre veya voltaj yükselmesi, Yağlama kusurları, İşletme kazaları, Ani olarak aşırı ısınma ve soğuma, Tıkanma ve yabancı maddelerin girmesi, Santrifüj kuvvetinden meydana gelen parçalanmalar, Buhar kazanlarında ve buhar kaplarında su noksanlığı, Model, imalat, montaj, malzeme, kalıp, döküm ve işçiliğin kusurlu olması, Alçak basınç nedeniyle meydana gelen ezilme, yırtılma, buruşma gibi deformasyonlar, Fırtına, kasırga, don veya çözülen buz parçalarının yürümesi, Makine Kırılması Sigortası ile oluşabilecek risklere ve uğrayabileceğiniz büyük boyutlu zararlara karşı kendinizi koruma altında alabilirsiniz.

Gelin Makine Kırılması Sigortası yaptırın, işinizin devamlılığını garanti altına alın.

Hemen Teklif Al! Uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede aranacaksınız.

whatsapp